۱٫همه با دیدن زیابیی ترغیب به داشتن آن میشوند. پس در صفحه ی ارائه محصول، نظرات مشتریان قبلی را در مورد خریدشان عنوان کنید. و تجربه آنها را با یک عکس با بقیه ی مخاطبانتان در میان بگذارید.

۲٫مخاطبان ناخودآگاه، برای اطمینان و اعتماد بیشتر، خواهان اطلاعات در مورد گروه طراحی و ساخت تولید شما داشته باشند. پس صفحه ای مربوط به اطلاعات تماس همچنین اطلاعات در مورد نحوه فرآیند طراحی و تولید اثر هنری تان داشته باشید.

۳٫در نظر گرفتن جایزه یا هدیه ویژه برای مخاطبین آن ها را در خرید تشویق میکند و حس خوبی از انگیزه در مخاطبان شما ایجاد میکند.

۴٫صفحه ی شما محل ارائه ی آثار هنری ست پس نهایت خلاقیت را برای جذاب بودن صفحه بکار بگیرید، مثلا عکاسی از آثار هنری با کیفیت بالا و ترکیب تکنیک های ارائه تصویر و فیلم از آثار .

۵٫مهم ترین نکته در نوشتن کپشن اشاره به خلاقیت ها و مزایای محصول شما ست پس از توضیحات اضافه در مورد تبلیغ اسم برند خود پرهیز کنید.

۶٫فرآیند خرید را برای خریدار محصول هنری آسان و راحت کنید از قبیل شماره کارت معتبر یا سفارش تلفنی یا خرید پستی.

در اینستاگرام آموزشگاه هنرمجازی داشته باشید.بدین معنا که طرز تهیه و اطلاعات آموزشی و کاربردی محصول خود را آموزش دهید. شما در هنری خاص تخصص دارید پس میتوانید آنرا به هر کس دیگری آموزش دهید پس از زیر بار آموزش و زحمات آن شانه خالی نکنید و بدانید صفحه اینستاگرام شما را پر مخاطب تر از قبل میکند.
اگر برای ارائه محصول خود وبسیات دارید از صفحات مجازی برای دسترسی مخاطبانتان به سایت و تشویق خرید آثار هنری در وبسایت استفاده کنید. خرید یک اثر هنری با هر قیمتی از یک وبسایت بسیار معتبرتر از خرید از صفحات مجازی دیگر بنظر میرسد.